Kapat

Hakkımızda

KonuBankası, 2018 yılının Haziran ayında açılmış olan geniş çaplı bir bilgi platformudur. Amacımız lise çağında örgün olarak ya da açıköğretim üzerinden eğitim alan öğrencilere özenle hazırlamış olduğumuz konuları en iyi şekilde sunmaktır. Bu bağlamda, elimizden geldiği kadar kaliteli içerikler üretmeye çalışıyor ve öğrencilere nasıl daha anlaşılır konular yazabileceğimiz hakkında istişareler yapıyoruz. En nihayetinde de üretilen bu kaliteli içerikleri sitemizi ziyaret eden herkese tamamen ücretsiz olarak sunuyoruz.

Sitemizin işleyişi güncel lise müfredatında bulunan tüm konuları ayrıntılı olarak siz değerli ziyaretçilerimize sağlamak üzerine kuruludur. TYT ve AYT sınavları için sorumlu olunan Türkçe, Matematik, Biyoloji, Fizik, Kimya, Tarih ve Coğrafya derslerini baz alarak yayınımızı sürdürüyoruz. Bu doğrultuda üniversite hazırlık için gerekli olan tüm konu anlatımlarını, her branştan olmak üzere sitemizde paylaşmaktayız. Bunun karşılığında da hiçbir şekilde ücret talep etmemekteyiz.

Kısacası KonuBankası, güncel lise müfredatını takip eden ve buna uygun olarak konu anlatım hizmeti veren bir platformdur. Bizleri tercihiniz neticesinde tüm ziyaretçilerimize teşekkürlerimizi arz ederiz.

-KonuBankası Yönetimi